Co możesz ubezpieczyć?

Obowiązkowe OC

Obowiązkowe ubezpieczeni OC gwarantuje ochronę w razie wyrządzenia szkody na mieniu lub zdrowiu podczas poruszania się pojazdem. Pamiętaj, że za brak ubezpieczenia grożą wysokie kary – nawet za jeden dzień!

AutoCasco

AutoCasco to dobrowolne ubezpieczenie pojazdu, które gwarantuje środki na naprawę lub zakup pojazdu w razie zniszczenia przez losowe czynniki lub kradzież. Może to być np. grad, dzik na drodze, spadające drzewo. Bardzo ważne ubezpieczenie jeśli chcesz mieć pełną ochronę na drodze i/lub posiadasz drogi pojazd.

Assistance

Assistance gwarantuje pomoc w różnych zdarzeniach takich jak awaria pojazdu na drodze, potrzeba holowania, brak noclegu podczas dalekiej podróży samochodem. Możesz również otrzymać pojazd zastępczy jeśli twój uległ uszkodzeniu.

NNW kierowcy i pasażera

Dodatkowe ubezpieczenie, które gwarantuje środki w razie uszczerbku na zdrowiu podczas podróży pojazdem np. złamana ręka lub noga.

Szyby i opony

Dodatkowe ubezpieczenie szyb lub opon pozwala na naprawę tych elementów samochodu bez wpływu na zniżki z AutoCasco. Dzięki temu drobne uszkodzenie szyby nie wpływa na cenę za ubezpieczenie całego pojazdu.

Ochrona prawna

Ubezpieczenie, które gwarantuje pomoc prawnika, konsultacje i bazę wiedzy w razie spornych sytuacji na drodze.

Chcesz uzyskać bezpłatną wycenę? Wyślij wiadomość przez formularz:

Scroll to Top