Co możesz ubezpieczyć?

Majątek firmy od ognia i innych zdarzeń losowych

Możesz zabezpieczyć cały majątek, zaczynając od nieruchomości, przez wyposażenie biura, maszyny, sprzęty, po towar oraz środki obrotowe.

Majątek firmy od kradzieży

Tak jak w przypadku ubezpieczenia od ognia, możesz ubezpieczyć praktycznie cały majątek od kradzieży z włamaniem i rozbojem. Dotyczy to również środków pieniężnych np. w kasie w sklepie.

OC pracodawcy i pracowników

OC firmowe chroni przed roszczeniami osób trzecich w razie wystąpienia szkody spowodowanej produktem lub przez pracownika podczas pracy. Dodatkowo, chroni ciebie jako pracodawcę w razie szkody na mieniu lub zdrowiu pracownika. OC obejmuje też obowiązkowe ubezpieczenia np. dla przewoźników czy zawodowe – dla lekarzy itp.

Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe to pakiet kilkunastu świadczeń życiowych i zdrowotnych, które składają się na skuteczną ochronę. Gwarantuje środki dla pracowników w razie szkody na zdrowiu w wyniku wypadku lub choroby.

Flota

Jeśli posiadasz więcej samochodów firmowych, możesz ubezpieczyć je w ramach floty i uzyskać korzystniejsze warunki ubezpieczenia.

Indywidualna potrzeba ubezpieczeniowa

Prowadzenie biznesu to różne wyzwania i różne potrzeby, dlatego zakres ubezpieczenia jest dobierany indywidualnie i mogą być wykorzystane specjalne zapisy jeśli będzie taka konieczność.

Chcesz uzyskać bezpłatną wycenę? Wyślij wiadomość przez formularz:

Scroll to Top