Co możesz ubezpieczyć?

Śmierć

Ubezpieczenie na wypadek śmierci gwarantuje środki dla rodziny, gdy ubezpieczony umrze w wyniku wypadku, choroby czy też przyczyn naturalnych. Jest to niezbędne zabezpieczenie nie tylko w razie kredytu, ale praktycznie w każdej sytuacji. Środki finansowe pomagają zamknąć wszystkie sprawy, a długi czy zobowiązania nie obciążają rodziny.

Trwały uszczerbek na zdrowiu

Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę środków finansowych w razie wystąpienia uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku. Najczęściej uraz obliczany jest jako % wg. oceny lekarza, a następnie wypłacany z sumy zawartego ubezpieczenia.

Poważne zachorowanie

To ubezpieczenie gwarantuje środki finansowe w razie wystąpienia choroby. Zazwyczaj jest to określona ilość poważnych chorób takich jak nowotwór czy zawał serca. W ramach zawartej sumy ubezpieczenia może być wypłacone 50% lub 100% środków za wystąpienie choroby. Zakres zależy od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Poważna operacja

Podobnie jak poważne zachorowanie, to ubezpieczenie gwarantuje wypłatę dodatkowych środków w razie konieczności przeprowadzenia operacji. Katalog operacji zazwyczaj obejmuje nawet ponad 400 różnych operacji z możliwością wypłaty od 10 do 100% sumy.

Pobyt w szpitalu

To ubezpieczenie gwarantuje dodatkowe środki finansowe w razie pobytu w szpitalu, który może być spowodowany chorobą lub wypadkiem. Wypłacana jest ustalona na umowie kwota za każdy dzień pobytu w szpitalu.

Niezdolność do pracy

W razie wystąpienia całkowitej lub częściowej niezdolności do pracy, możemy zagwarantować sobie dodatkowe środki np. jako zastępstwo wypłaty na czas rekonwalescencji lub do określonej w umowie kwoty.

Świadczenia grupowe

Świadczenia grupowe to mniejsze umowy na niższe kwoty takie jak urodzenie dziecka, śmierć rodzica / teścia, karty apteczne itp. Mogą być zawierane w firmie, w postaci ubezpieczeń grupowych lub indywidualnie jako grupa otwarta.

Chcesz uzyskać bezpłatną wycenę? Wyślij wiadomość przez formularz:

Scroll to Top